Havacılık ve Uzay Birliği

ANKA HUB

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğu olarak Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde başlayan ANKA markasını diğer üniversitelere yaymaya karar verdik. Bu doğrultuda ANKA Havacılık ve Uzay Birliği kurma çabamızın ilk meyvesi Konya – Selçuk Üniversitesinde kurulan şubemizdi. Amacımız diğer üniversitelerde ANKA adı altında havacılık topluluğu şubeleri açmak, eğer üniversitede zaten havacılık topluluğu var bu topluluğu ise ANKA Havacılık ve Uzay Birliği bünyesine dahil etmek.

Bu birliğin temel amaçları arasında havacılık sektörüne dahil olmakla kalmayıp bu sektöre yön vermeye çalışmak olacak. Tüm üniversitelerde yer alan havacılık topluluklarını tek çatı altında birleştirme projemiz olan ANKA HUB düzenleyeceği aylık toplantılar, geliştireceği projeler ve katılacağı seminerler ile sektörde yer edinmeyi amaçlamaktadır.

Üye Başvuru Formu

ANKA HUB Başvuru Formu


Hakkımızda

21 Mart 2012 tarihinde, gençlere havacılık sevgisini aşılamak ve havacılık alanında faaliyetler yürütmek amacıyla Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nin ilk öğrenci topluluğu olarak kurulan ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğu, kuruluşundan bu yana havacılık ve uzay alanında yaptığı çalışmalar ile kısa sürede ilgi çekmiş, Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nin en büyük ve en köklü öğrenci kulübü konumuna erişmiştir.


İLETİŞİME GEÇİN

BİZİ ARAYINSon Haberler

6 Eylül 2017
25 Ağustos 2017
11 Ağustos 2017


Abone Olun !Kategoriler