Kadromuz

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğu olarak özenle oluşturduğumuz kadromuz ile üyelerimize en iyi imkanları sağlamak için uğraşmaktayız.

Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Mesajı

2012 yılında üniversitemizin ilk topluluğu olarak gençlere havacılığı sevdirmek ilkesi ile kurulmuş, bu yolda düzenlediği seminerler, verdiği eğitimler ve geliştirdiği projelerle emin adımlarla ilerlemiş ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğu havacılık alanında kendine önemli bir yer edinmiştir.

Üniversitemizin ilk ve havacılık temalı tek topluluğu olarak üyelerimize pek çok noktada havacılığı öğretmek ve sevdirmek konusunda uğraşmaktayız. THK desteği ile sağladığımız kurslarımız (Model uçak, yelken kanat, planör) ile alanımızda tek olmaya devam etmekle kalmayıp AR-GE faaliyetlerimizin en önemlisi olan Qu-ANKA ile başarımızı gözler önüne seriyoruz.

 

A. TOLGA FİLAZİYÖNETİM KURULU

ÜST YÖNETİM KURULU

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğunun en yüksek yönetim yapılanması üst yönetim olarak adlandırılmıştır. Topluluk içi alınan tüm kararlar deneyimli üst kurulumuz tarafından onaylanmaktadır.A. Tolga Filazi

Yönetim Kurulu BaşkanıMelike Asya Gümüş

Yönetim Kurulu Başkan YardımcısıBaran Ormancı

Yönetim Kurulu Başkan YardımcısıMelisa Tokgöz

Dış İlişkiler Koordinatörü
Furkan Civelekoğlu

Teknoloji ve Strateji DirektörüDuygu Coşkun

Finans DirektörüFurkan Özbay

Kurumsal Hizmetler DirektörüDoğa Atıl

Lojistik Direktörü
YÖNETİM KURULU

ALT YÖNETİM KURULU

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğunun orta düzey yönetim yapılanması alt yönetim olarak adlandırılmıştır. Alt kurul tüm yönetim toplantılarına katılır fakat oy hakları yoktur.Damla Yıldız

Havacı Kadınlar TemsilcisiOnur Çelik

İnsan Kaynakları Temsilcisi
Can Çavdar

ANKA Market TemsilcisiBurak Polat

Eğitim TemsilcisiCan Çavdar

Tanıtım TemsilcisiDoğacan Akıncı

Tasarım TemsilcisiÇALIŞMA GURUPLARI

Komiteler

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğunun çalışma gurupları yapılanması komite olarak adlandırılmıştır. Komiteler ; Komite başkanı ve üyelerden oluşmaktadır.


-


AR-GE Komitesi

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğunun araştırma ve geliştirme faaliyetleri üzerine proje temelli çalışacak ekibidir.
EKİBE KATIL !

-


Organizasyon Komitesi

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğunun organizasyon düzenlemelerini ve yürütmelerini yapan ekibidir.
EKİBE KATIL !

-


Teknoloji ve Proje Komitesi

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğunun proje kuluçka ekibidir. Dışarıdan gelen projeler bu ekip tarafından değerlendirilerek seçilen projelerin hayata geçirilmesinde destek olunur.
EKİBE KATIL !

-


Spotter Komitesi

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğunun havacılık fotoğrafçılığı ekibidir.
EKİBE KATIL !

Denetim

Denetim ve Disiplin Kurulu

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğunun denetim mekanizması yapılanması denetim ve disiplin kurulu olarak adlandırılmıştır. Denetim ve disiplin kurulu topluluk yönetimini ve üyelerini denetleyerek aykırı bulduğu durumlarda disiplin işlerini yürütür.Ayşe Arslan

Denetim Kurulu BaşkanıBegüm Eylenoğlu

Denetim Kurulu ÜyesiDamra Baştanık

Denetim Kurulu ÜyesiBetül Şen

Denetim Kurulu ÜyesiHakkımızda

21 Mart 2012 tarihinde, gençlere havacılık sevgisini aşılamak ve havacılık alanında faaliyetler yürütmek amacıyla Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nin ilk öğrenci topluluğu olarak kurulan ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğu, kuruluşundan bu yana havacılık ve uzay alanında yaptığı çalışmalar ile kısa sürede ilgi çekmiş, Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nin en büyük ve en köklü öğrenci kulübü konumuna erişmiştir.


İLETİŞİME GEÇİN

BİZİ ARAYINSon Haberler

6 Eylül 2017
25 Ağustos 2017
11 Ağustos 2017


Abone Olun !Kategoriler