İdari Projeler

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğu idari projeleri üyelerimizin topluluk ile olan bağlantılarını güçlendirmek ve topluluğumuza resmi kimlik kazandırmak amacı ile yapılan projelerdir.
Proje I

Discover Card

Anka Havacılık ve Uzay Topluluğu tarafından üniversiteler arasında başlatılan Discover Card çok yakında satışa sunulacaktır. Bu karta internet mağazamızdan ulaşabileceğiniz gibi okuduğunuz okulun TÜHAVK üyesi kulübünden de temin edebilirsiniz. Bu kart ilgili kulüp için üye kartı olmakla birlikte sizlere pek çok yerde indirim fırsatı da tanıyacaktır.


Proje II

Mobil Uygulama

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğu olarak Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde ilkleri başarmaya devam ediyor. Üniversitemizin topluluklar bünyesinde üyelerimiz için uzun süredir çalışmaları devam eden ANKA HUT mobil uygulaması Android ve Win 8 platformlarında yayın hayatına başlıyor.

ANKA HUT mobil uygulaması ile en son etkinliklerimizi takip edebilir, etkinliklere kolayca başvurabilir, yayınlanacak olan The Rudder adlı dergimizi online olarak takip edebilir, resmi radyomuz After Burner’ı dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte mobil uygulamamızı indiren üyelerimizle anlık olarak mesajlaşabilir ve yönetim ekibimize kolayca ulaşabilirsiniz.
Bu uygulamada kullandığımız bir sistem ile son duyurulardan ve haberlerden ilk önce sizleri haberdar etmeyi , bu sayede sizlerin yaklaşan kurslara ve etkinliklere tam katılımını sağlamayı amaçlıyoruz.

Proje III

The Rudder Dergi

The Rudder Anka Havacılık ve Uzay Topluluğu tarafından 2014 yılında başlatılmış ve gerekli tüm izinleri okul tarafından alınmış Türk Hava Kurumu Üniversitesinde düzenli olarak yayınlanması planlanan ilk öğrenci dergisidir. Bu derginin 2017 yılı yönetim kurulu kararı ile online olarak yayınlanmasına karar verilmiştir.

Yazar Kayıt Formu için TIKLAYIN !
Proje IV

ANKA BÜLTEN

ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğu olarak bir ilke daha imza atıyor ve üniversitemizin ilk öğrenci gazetesini havacılar için çıkarıyoruz. Yayınlayacağımız haftalık bülten ile havacı gençleri havacılık temalı yazılarla buluşturmayı onları havacılık alemine çekmeyi amaçlamaktayız. Tek sayfa olarak planladığımız bültenimizde topluluğumuz ilgili son haberlerin yanı sıra uçak tanıtımları, uçuş kazaları, havacılığa damgasını vuran isim ve olaylar ve daha bir çok konu üzerine yazmayı amaçlamaktayız.
Siz de yazar kadromuzda yer almak istiyorsanız linkteki yazar kayıt formunu doldurmanız yeterli.

Yazar Kayıt Formu için TIKLAYIN !Hakkımızda

21 Mart 2012 tarihinde, gençlere havacılık sevgisini aşılamak ve havacılık alanında faaliyetler yürütmek amacıyla Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nin ilk öğrenci topluluğu olarak kurulan ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğu, kuruluşundan bu yana havacılık ve uzay alanında yaptığı çalışmalar ile kısa sürede ilgi çekmiş, Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nin en büyük ve en köklü öğrenci kulübü konumuna erişmiştir.


İLETİŞİME GEÇİN

BİZİ ARAYINSon Haberler

6 Eylül 2017
25 Ağustos 2017
11 Ağustos 2017


Abone Olun !Kategoriler