Kurs Kayıt Formu


BİLGİLENDİRME

Kurs sonu verilecek sertifikalar için bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Bu nedenle kurs başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurunuz.

GEREKLİ BELGELER

Model Uçak Kursları için yanınızda mutlaka “Nüfus Cüzdanı” fotokopisi ve “2 adet Vesikalık Fotoğraf” getirmeniz gerekmektedir. Bu belgeler ve formda verdiğiniz bilgiler THK tarafından kurs sonu verilecek sertifika içindir.

KONTENJAN BİLGİLERİ

Kurs kontenjanları değişken olup yapılan başvurular komitemiz tarafından değerlendirilerek kontenjan sayısınca seçim yapılacaktır. Kursa katılmaya hak kazanan üyelerimiz kurs başlangıcından en az 3 gün önceden bilgilendirilecektir. Aynı kursa yaptığınız birden fazla başvurular değerlendirilmeyecektir.

ÜCRET BİLGİLERİ

Kurslarımız için FAI onaylı sertifika isteyen arkadaşlarımız için minimum 10₺ THK Bağış pulu (Sertifikanızın arkasına yapıştırılacaktır) almaları gerekmektedir. Bu ücret haricinde ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğunca kurs türüne göre belirlenen ücret (Topluluğa bağış olarak) kurs başında ödenecektir.

Loading


Hakkımızda

21 Mart 2012 tarihinde, gençlere havacılık sevgisini aşılamak ve havacılık alanında faaliyetler yürütmek amacıyla Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nin ilk öğrenci topluluğu olarak kurulan ANKA Havacılık ve Uzay Topluluğu, kuruluşundan bu yana havacılık ve uzay alanında yaptığı çalışmalar ile kısa sürede ilgi çekmiş, Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nin en büyük ve en köklü öğrenci kulübü konumuna erişmiştir.


İLETİŞİME GEÇİN

BİZİ ARAYINSon Haberler

6 Eylül 2017
25 Ağustos 2017
11 Ağustos 2017


Abone Olun !Kategoriler